Зворушливі свята до Дня захисту дітей в офісах VRP Consulting

1 Червня 2021 Події

Вітаємо всіх батьків з Днем захисту дітей і ділимося зворушливими фотографіями з заходів, організованих на честь цього свята в різних офісах VRP Consulting.

В Мінську діти і їх батьки вирушили в міський Планетарій на перегляд мультфільму, а після – в кафе “Family club”, де малюки взяли участь в “Емодзі паті”. Стильні аніматори швидко створили потрібну атмосферу, а запальні танцювальні баттли, емодзі-вікторини і круті челенджі не залишили байдужим нікого, змогли познайомити і об’єднати дітей різного віку. І, звичайно, як же без шведського столу з різними солодощами?

До свята в Мінську також приєдналися співробітники з регіональних офісів, які поєднали веселий відпочинок для дітей із захоплюючою подорожжю.

У Бресті малюки, під керівництвом аніматоров – “божевільних кондитерів” створювали кріо-морозиво з рідкого азоту, без барвників і консервантів, а поки діти насолоджувалися ласощами, актори не втомлювалися показувати їм експерименти з рідким азотом.

Наприклад, кожен маленький учасник вистави зміг навчитися керувати предметами, пізнати властивості телекінезу, викликати справжнього Джина і закип’ятити воду прямо в долонях. Так-так, для дітей все це стало реальністю, а на їх обличчях можна було побачити справжнє захоплення.

А наші колеги з Вітебська і Могильова порадували дітей солодощами та милими іграшками.

Ми раді, що змогли подарувати дітям стільки позитиву і бажаємо кожному з них зберігати та поширювати його в собі, не дивлячись на вік!