Унікальний курс

«Програмування
на Salesforce з нуля»

 • Опановуй затребувану в усьому світі IT-спеціальність Salesforce Developer лише за 12 місяців*
 • Заробляй вже c першого дня навчання
 • Побудуй успішну кар'єру в міжнародній IT-компанії
*12 місяців – це 6 місяців навчання і 6 місяців стажування на проектах компанії під керівництвом досвідчених менторів.

Що таке Salesforce?

Salesforce – багатофункціональна платформа на основі клауд-технологій, що займає лідируючі позиції в світових рейтингах. У тому числі Salesforce – це CRM система №1 в світі, яка входить в ТОП-3 рейтингу інноваційних компаній за версією журналу Forbes.

Salesforce master Salesforce partner Percent Award winning Salesforce PDO

Переваги вивчення Salesforce

Salary
Висока зарплата

Salesforce-розробники входять в ТОП-10 світового рейтингу IT-фахівців за рівнем заробітних плат

Relevance
Актуальність

Більше 75% найбільших європейських і американських компаній вже використовують продукти Salesforce

Availability
Доступність

Почати вчитися можна без спеціальних знань
про програмування або технічного досвіду

Стек технологій Salesforce

Apex
Java
CSS
Machine
Learning
HTML
SOQL
Node.js
AI
Java Script
Lightning
Platform

Як проходить навчання

triangel
Interview
Співбесіда-знайомство

Відправляй СV, проходь співбесіду з HR-менеджером компанії і знайомся зі своїм майбутнім технічним ментором.
Для ефективного навчання тобі потрібно рівень володіння англійською не нижче В1.

triangel
Training
12 місяців – навчання і стажування в VRP Consulting

Після успішного проходження співбесіди ми приймаємо тебе в VRP Academy. Кожен зарахований студент працевлаштовується на повний робочий день, навчається програмуванню на Salesforce, відвідує заняття з англійської мови та вже з першого місяця навчання отримує заробітну плату.

triangel
Project
Твій перший проект

Після інтенсивного навчання ти стаєш Junior Salesforce Developer і переходиш до самостійної роботи над програмними продуктами і зовнішніми проектами компанії!

Переваги роботи в VRP Consulting
 • Договір і офіційне співробітництво
 • Зарплата вище середньої по ринку з регулярними переглядами
 • Гнучкий графік і можливість віддаленої роботи
 • Відрядження в США і Європу
Важливою перевагою для кандидатів будуть:
 • Теоретичні знання основ програмування і web-розробки
 • Вища або середня спеціальна освіта (в тому числі незакінчена) в сфері IT та/або дипломи про проходження курсів з вивчення будь-якої мови програмування
 • Англійська не нижче рівня Intermediate

Про VRP Consulting

VRP Consulting – міжнародна IT-компанія, найбільший в Європі партнер Salesforce. Наші офіси розташовані в Великобританії, Польщі, США, Німеччини, Нідерландах і Канаді, Болгарії, Грузії, Філіппінах, Україні та Білорусі.

Ми спеціалізуємося на створенні Cloud Computing рішень на платформі Force.com, розробці та кастомізації CRM-рішень, розробці мобільних додатків для Salesforce, побудові архітектури та інтеграції Salesforce зі сторонніми системами, розробці сайтів і порталів для Salesforce, систем Штучного Інтелекту (AI/ML) і Internet of Things рішень.

VRP Consulting в цифрах
16

Офісів у 12 країнах світу

23 роки

Роботи
на глобальному ІТ-ринку

600+

Висококласних фахівців
в команді

2000+

Реалізованих проектів

Серед наших клієнтів

PM Medtronic Loreal Burberry Toyota Volvo RR Linked In

Почни навчання в VRP Academy і зроби крок до блискучої кар'єри вже сьогодні!

Відгуки випускників

 • Олександр

  До надходження в VRP Academy я працював в адміністрації ПВТ на посаді головного спеціаліста відділу з управління майном. Ніяким чином моя діяльність не була пов'язана з програмуванням. Але коли ти потрапляєш в саме серце IT-індустрії, мимоволі починаєш цікавитися IT-сферою і програмуванням. Саме це спонукало мене вступити в VRP Academy.

  Після VRP Academy ти навчаєшся за індивідуальним планом, готуєшся до проектів з персональним наставником. Я встиг попрацювати на трьох зовнішніх проектах. Мій перший проект був для автомобільної страхової компанії, на якому я зробив Landing Page, провів інтеграцію з стороннім сервісом і додав необхідну логіку.

  Влитися в серйозний проект було не так складно, як я очікував. Звичайно, спочатку непросто, адже в VRP Academy ми не можемо засвоїти всю теорію і закріпити її на практиці. Тому перший час доводилося гуглити вельми часто. Якщо завдання виявлялося нескладної або потрібно було вибрати кращий шлях реалізації для цього завдання, я звертався за допомогою до техліду проекту.

  Я легко знаходжу спільну мову з людьми і в команді проекту відчуваю себе чудово.

  Читати далі
 • Максим

  З Salesforce я вперше познайомився в VRP Academy від офісу VRP Consulting в Бресті. Вже тоді технологія здалася мені цікавою: популярна CRM-платформа, яка активно розвивається.

  Закінчивши VRP Academy я здав невеликий випускний іспит і незабаром потрапив на цікавий проект, де мені вдалося не тільки застосувати отримані знання, а й поглянути на розробку з боку бізнесу: зрозуміти, звідки беруться вимоги і як вирішувати реальні завдання. Зараз я працюю на позиції Middle Salesforce Developer, не зупиняюся у своєму розвитку і отримую задоволення від того, чим займаюся.

  Читати далі
 • Дмитро

  Пропрацювавши вже 3 роки в компанії, можу точно сказати: кращої можливості для отримання нової професії ви не знайдете. VRP Consulting надає першокласні курси, з великою кількістю лекцій, що покривають абсолютно всі необхідні теми. Звичайно, спочатку всім важко, але ближче до середини курсу ви вже будете відчувати себе, як риба у воді.

  Мені дуже сподобалася програма менторської підтримки, коли всі домашні завдання перевіряють різні люди, які дають багато практичних порад і діляться своїм досвідом. По закінченню першої частини навчання за кожним студентом закріплюється персональний ментор, який складає план навчання, що підходить саме цьому студенту. Тому я вважаю наш VRP Academy кращим всіх всіх курсів, представлених в країні.

  Завершивши навчання, протягом двох тижнів я потрапив на проект, після нього – на інший, і так вже 3 роки.

  Приємна команда, захоплені своєю справою колеги, цікаві проекти, класний офіс і різні інтерактивні програми: від волонтерського клубу до щотижневих вечірок з переглядом фільмів на мові оригіналу – все це чекає на тих, хто вирішить стати частиною VRP Consulting.

  Читати далі
 • Євген

  До VRP Academy у мене не було досвіду роботи в IT-сфері, так що компанія VRP Consulting стала моїм першим місцем роботи.

  Головним пріоритетом стала можливість освоїти програмування, але так як у мене не було досвіду в цьому, а англійський я знав не дуже добре, тому йти на одному рівні з колегами в моїй групі було досить складно.

  Але завдяки навчальним лекціям і двом менторам, які були закріплені за студентами нашої групи та дійсно допомагали нам, я більш якісно освоїв матеріал, постійно читав і переглядав лекції вдома. До того ж, став посилено вивчати англійську мову.

  У фіналі навчання був іспит, після якого нас розподілили в різні команди і за кожним випускником був закріплений ментор, який склав план подальшого навчання.

  Я б радив ці курси тим, хто вже має розуміння про програмування і дуже хоче в ньому розвиватися, тому що без завзятості і бажання освоїти з нуля даний курс досить складно.

  Читати далі
 • Влад

  VRP Consulting – моє перше місце роботи. Я прийшов в VRP Academy студентом 3 курсу технічного університету. Звичайно, не так просто поєднувати навчання в університеті і в VRP Academy. Але і університет, і компанія пішли мені на поступки. У VRP Consulting я буду проходити розподіл.

  Навчання побудовано цікаво, час пролітає швидко. Досвідчені розробники читають лекції, пояснюють на прикладах теорію, відповідають на всі запитання. Після 2,5 місяців лекційних занять потрібно скласти перший залік. Потім, перед початком роботи на проекті, з тобою 3 місяці займається ментор. Він практикується з тобою на прикладі типових завдань, щоб потім не було проблем з роботою на проектах. Крім того, для кожного створюється план з розвитку і подальшого зростання.

  Після 6 місяців ми склали останній залік! Зараз працюю на міжнародному проекті. Мені все подобається. Ці курси я порадив братові – він нещодавно закінчив 6-ту групу.

  Читати далі
People
256 осіб вже успішно пройшли курс і стали Salesforce-розробниками. Приєднуйся до команди VRP Consulting і працюй серед найсильніших!

VRP Consulting – це:

 • Освіта і розвиток
  Освіта і розвиток
 • Корпоративні свята
  Корпоративні свята
 • Соціальна відповідальність
  Соціальна відповідальність
 • Цікаві проекти
  Цікаві проекти
 • Спортивне життя
  Спортивне життя
 • Творчість і натхнення
  Творчість і натхнення
 • Команда професіоналів!
  Команда професіоналів!

Набір вже відкритий. Встигни записатися!

Кількість студентів обмежена!

{{errMessage}}
Будь ласка, вкажіть ваше ім'я
Будь ласка, вкажіть ваше прізвище
Будь ласка, вкажіть номер вашого телефону коректно
Будь ласка, вкажіть номер вашого телефону
Будь ласка, вкажіть ваш e-mail коректно
Будь ласка, вкажіть ваш e-mail
Будь ласка, вкажіть ваше місто
Надати згоду з політикою конфіденційності
Максимальний розмір файлів 10 Мб
Дозволені типи файлів: docx, xlsx, pptx, pdf, rtf, png, jpeg, jpg