Ми відкрили набір в Learning Center VRP Consulting в Білорусі

3 Лютого 2021 Події

7 лютого в освітньому центрі програмування і високих технологій IT-Academy пройшов онлайн-мітап “Salesforce-розробка: як стати одним з найбільш високооплачуваних розробників в Білорусі”.

На ньому HR-директор VRP Consulting Павло Скурат розповів слухачам та студентам IT-Academy про те, чому технологія Salesforce настільки популярна в світі, який розвиток чекає на майбутніх розробників в Білорусі та за її межами, а також про те, як пройти навчання в Learning center і гарантовано стати співробітником нашої компанії. Крім можливості підключитися онлайн, організатори заходу надали 8 оффлайн-місць, які були миттєво заброньовані слухачами. Загальна кількість учасників мітапа перевищила 150 осіб.

15 березня керівник офісу VRP в Бресті Сергій Гавага виступив перед студентами четвертого курсу Поліського державного університету і розповів про можливості вступу до Learning Center VRP Consulting, про процес та етапи навчання, а також про перспективи і перші проекти, які очікують розробників після завершення курсу.

Після презентації студенти ще довго задавали питання Сергію, а також колишньому випускнику цього університету Олександру Цигульскому, який вже другий рік працює в VRP Consulting на позиції Salesforce Developer.

Бажаємо успіху студентам Поліського державного університету і чекаємо кращих на навчання в нашому Learning Center.

Нагадаємо, VRP Consulting продовжує набір студентів в Learning center в Мінську, Бресті, Вітебську та Могильові. Для вступу вам необхідно:

– володіти англійською мовою на рівні Intermediate і вище, а також бути готовими до проходження співбесіди англійською;

– відвідати вступну лекцію, записатися на яку ви можете тут: https://vrpconsulting.by/learning;

– виконати технічне завдання і пройти технічне інтерв’ю з майбутнім ментором;

– обговорити умови та терміни старту навчання з HR-менеджером.

Перевага віддається кандидатам, які володіють теоретичними знаннями основ програмування і розробки web-додатків (наявність вищої / середньої спеціальної освіти (в тому числі незакінченого) в сфері інформаційних технологій і / або проходження курсів з вивчення будь-якого з мов програмування).