Відкриття спортзалу в могильовському обласному центрі корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації

5 Березня 2021 Події

5 березня відбулося відкриття спортзалу в могильовському обласному центрі корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації після капітального ремонту, якого центр гостро потребував протягом декількох років.

ДУО «Могильовський обласний ЦКРОіР» здійснює освітній процес для дітей з Могилева і Могильовської області з важкими і (або) множинними порушеннями, в тому числі ранню комплексну допомогу дітям до 3 років.

Міжнародна ІТ-компанія VRP Consulting взяла на себе закупівлю всіх будівельних матеріалів, необхідних для проведення капітального ремонту, а також профінансувала роботу всіх підрядників, які здійснювали ремонт. На фото ви можете побачити фото спортзалу до та після ремонту.

Після презентації залу на глядачів і гостей чекала велика розважальна програма з іграми, танцями і виступами танцювальних колективів.

Роман Медведєв, засновник компанії VRP Consulting, поділився своїми емоціями після заходу:

– Наш волонтерський рух є одним з найсильніших в компанії, ми активно допомагаємо притулкам, дитячим будинкам, наші співробітники виступають донорами крові і життєвими менторами для дітей зі складних сімей. В цьому році ми перевели формат нашої благодійної допомоги в онлайн, тому, з урахуванням пандемії, в акціях тепер можуть брати участь співробітники, не покидаючи своїх будинків. Я був дуже радий допомогти Могильовському обласному центру корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації, бо бачив в якому жалюгідному стані знаходиться їх спортзал і розумів, як сильно його потребують його маленькі вихованці.